AVICII VD OUDEVELDHOEVE

BWP Elite Foal - Champion Breeding Day Sint-Niklaas
Bekijk de volledige collectie van BWP Online Foal Auction 2023

Eindigde op

3 okt. 2023 20:22:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE HIGHLIGHTS

Wijlen Avicii genoot bekendheid als een top Zweedse dj en muziekproducent. Avicii VD Oudeveldhoeve heeft ook alles in zich om het later waar te maken. Zijn debuut als veulen heeft hij niet gemist. Tijdens de Fokkerijdag BWP-Sint-Niklaas toonde hij zich heer en meester in reeks C voor mannelijke springveulens. Zijn vader is de populaire, beloftevolle BWP-kampioenhengst Pegase van ’t Ruytershof. In 2019 schreef Pegase de Pavo-hengstencompetitie op zijn naam en in 2020 won hij de BWP Young Stallion Award. Onder het zadel van zijn vaste ruiter, Jeroen De Winter, presteert de 8-jarige Pegase op internationaal 1m45-niveau. Van Pegase werden inmiddels meerdere zonen als dekhengst goedgekeurd, o.a. Tuur M, Tellini van ’t Ruytershof en Nelson Van De Kapel. Wie weet mogen we Avicii over enkele jaren aan deze lijst toevoegen.

Avicii’s moeder, Fiana, is een dochter van Zirocco Blue (ex-Quamikase des Forets), meervoudig Nations Cup- en Grand Prix-winnaar, deelnemer aan de Olympische Spelen in Rio de Janeiro (Jur Vrieling) en 10e in de recentste WBFSH-ranking van de beste springpaardenleveranciers ter wereld. Fiana is een halfzus van Giwana die op 1m40-niveau presteerde. Fiana’s moeder, Wiana, verenigt in haar pedigree de stempelhengsten Indoctro en Zeus. Wiana is een halfzus van het 5* World Cup en Grand Prix springpaard Sefana (Mark Armstrong). De hengst Beach Boy (v. Zeus), die enkele paarden uit het 1m60-circuit voortbracht, behoort eveneens tot deze van oudsher Nederlandse fokfamilie.

Avicii VD Oudeveldhoeve heeft een goede bespiering en veel ras en uitstraling. Hij heeft een ruime stap en een goed gedragen draf met veel afdruk.

INFORMATIE

Geboortedatum 16-06-2023
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook BWP
BTW 0.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

PEDIGREE HIGHLIGHTS

PEDIGREE

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie