UTAH OPTIMUS P Z - CAT. 112 - APPROVED

First dam is the half sister to H&M all-in, 1m65 showjumper
Bekijk de volledige collectie van BWP Top Stallion Auction 2024

VIDEO'S

PEDIGREE HIGHLIGHTS

Wordt Utah Optimus P Z de tweede H&M All In? Het zou zo maar eens kunnen. Genetisch is er in ieder geval verwantschap via zijn moederlijn. Maar ook de vader van Utah Optimus P Z kan een indrukwekkende stapel adelbrieven voorleggen. We hebben het over de in 2012 geboren Uricas VD Kattevennen. Uricas sprong zich op jonge leeftijd onder Alexander Housen in de kijker en ontpopte zich tot een ‘clear round jumper’. Op zevenjarige leeftijd legde hij tijdens het WK in Lanaken het parcours naar de finale volledig foutloos af. In deze finale pakte hij de 5e plaats. Sedert 2021 schrijft Harrie Smolders een vervolg aan het succesverhaal van Uricas. Het duo werd o.a. winnaar van de 5* GP in Sankt-Gallen en Riesenbeck, 3e in 5* GP van Brussel, 3e in een 5* 1m55-proef in Aken en 4e in de 5* wereldbekerproef in La Coruña.

Go Ahead DK Z, de moeder van Utah Optimus P Z, realiseerde in 2017 verscheidene ‘clear rounds’ tijdens internationale springwedstrijden voor 6-jarigen. Via haar moeder, Fortune, is ze een halfzus van het springfenomeen H&M All In.  Over All In vertelde zijn fokker Bas Huijbregts o.a. “Hij heeft een zeer efficiënte manier van springen en het hart van een leeuw. Hij is bovendien slim, een kwaliteit die hij van beide ouders heeft meegekregen.” Peder Fredricson behaalde met H&M All In o.a. individueel zilver op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro en teamgoud en individueel zilver tijdens de Olympische Spelen in Tokyo, winst in de 5* GP van Knokke, Falsterbo, Stockholm, Rotterdam, etc. Fortune heeft trouwens nog enkele internationale springpaarden achter haar naam, o.a. Happiness DK Z (5*, Angelie von Essen) en de goedgekeurde hengst Voila DK Z (4*, James Davenport). Dankzij Utah Optimus P Z krijgt u de unieke kans om Olympisch bloed op stal te halen. Grijp deze kans!

INFORMATIE

Geboortedatum 28-03-2021
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide
Stokmaat 168
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

PEDIGREE HIGHLIGHTS

PEDIGREE

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie